facebook
Praūžė SaMASZ šienavimo technikos diena

Praūžė SaMASZ šienavimo technikos diena

Hegvita Agro drauge su SaMASZ Sp z o.o. šių metų gegužės 29 d. sukvietė Žemaitijos krašto ūkininkus į šienavimo technikos dieną Kelmės r.

Vieno moderniausių pieno ūkių šeimininkas Arūnas Baltrušaitis maloniai sutiko skirti šventei vietos, todėl dar neįpusėjus dienai, svečiai rinkosi Paskerdinio k., Kelmės r. Svečių gausa maloniai nustebino ne tik renginio organizatorius bet ir šventės vietos šeimininkus. Tarp daugiau nei 200 renginio svečių buvo ne tik ūkininkai iš Kelmės ir gretimų Žemaitijos rajonų, tačiau ir tokių, kurie atvyko iš Lazdijų, Utenos ar Šakių.

Technikos dienoje buvo eksponuojamas platus SaMASZ asortimentas, įskaitant įvairaus tipo šienapjoves (KT 341, Samba 280, KDT 300, KDF 340), grėblius (DUO 680, TWIST 600) ar smulkintuvus (KBRP 200, Mamut 300). Greta jų, buvo galima pamatyti ir TMC Cancela smulkintuvų, Bobcat, Manitou ir AVANT skirtingo tipo krautuvus, Cynkomet priekabą.

Tačiau akvaizdu, kad labiausiai renginio svečius domino pamatyti, kaip realiomis sąlygomis su darbu tvarkysis pagrindiniai dienos akcentai, SaMASZ flagmanai:

  • GigaCut 861 – šienapjovė – drugelis, su transporteriais ir plaušintuvais;
  • P10 – 10 m pločio rotacinis vartytuvas;
  • MRG2-900 – juostinis rinktuvinis grėblys.

Technikos dienos metu, visi svečiai galėjo ne tik išbandyti rankos taiklumą ir laimėti organizatorių įsteigtus prizus, bet ir sudalyvauti konkurse, kuriame vienam laimingąjam atiteko itin vertingas, Würth akumuliatorinis tepalo presas.

Dalinamės keletu renginio akimirkų, o daugiau šventės įspūdžių galite pamatyti Hegvita Agro Facebook kanale.

 

Produkų filtras

Naršydami šioje el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Slapukų politika.

SUTINKU